Takimi i së mërkurës, Rama i shkon Metës tek kryesia e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën me kreun e Kuvendit, Ilir Meta.

Takimi i çdo të mërkure mes tyre si zakonisht është duke u mbajtur në ambientet e kryesisë së Kuvendit ndërsa vjen vetëm një ditë pas zhvillimeve të fundit politike.

Ndërsa pritet që lideri i opozitës Basha dhe kryeministri Rama të gjejnë gjuhën e përbashkët për të rikthyer në normalitet jetën politike të vendit.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Takimi i së mërkurës, Rama i shkon Metës tek kryesia e Kuvendit”

  1. Gridi says:

    Bej mocion o Edo dhe ose qeveris vetem ose leri zagaret te tregojne surratin hapur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *