VIDEO/ E shau policin në mes të konferencës për shtyp, shikoni çfarë e gjen

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur një punonjës i policisë në Australi vendos që të ndërpresë konferencën për shtyp dhe të arrestojë një person të dehur, i cili e ofendoi.

Dedektivi Winston Woodward po fliste për mediet në lidhje me një çështje, kur një person që po pinte një birrë bërtiti: “idiotllëqe”.

Ai iu afrua, i kërkoi të linte shishen e birrës dhe e kapi nga bluza dhe e futi në komisariatin që ishte shumë pranë.

Policia australiane njoftoi se personi u dënua me ofendim dhe u gjobit me 500$.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *