BATUTAT/ Rakipi fut publicitet, Rama: Kur e mbyll klubin? Deri në mëngjes do rrimë?!

Kryeministri Rama ka vijuar batutat me Ylli Rakipin në “Të Paekspozuarit” pas përplasjes që patën për “ngrënien e pulave”.

Kësaj radhe Rakipi njofton për publicitet, por Rama mendon se emisioni duhej mbyllur me shaka.

BATUTAT

Rakipi: Mirë publicitet dhe rikthehemi sërish…

Rama: Po pse do rrimë këtu deri në mëngjes?!

Rakipi: Pse o…

Rama: Kur e mbyll klubin?

Rakip: Pse u mërzite ti kaq shpejt?

Rama: Po jo mo haha.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *