FOTOT/ Vladimir Putin nuk e duron dot këtë tallje….

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka ndaluar një imazh të tij si klloun, i cili u kthye në një meme që është shpërndarë në të gjithë botën.

Në të shfaqet portreti i Putin si homoseksual.

Ky portret është një ndër 4000 imazhe që Ministria e Drejtëisë ruse i quan “propagandë ekstremiste” dhe për këtë arsye, ato janë ndaluar të përdoren në territorin e Rusisë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin.jpg","attachment_id":"662726"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-1.jpg","attachment_id":"662727"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-2.jpg","attachment_id":"662728"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-3.jpg","attachment_id":"662729"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-4.jpg","attachment_id":"662730"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/putin-5.jpg","attachment_id":"662731"}]

1 komente në “FOTOT/ Vladimir Putin nuk e duron dot këtë tallje….”

  1. haxhiu says:

    Këto “imazhe” i bëjnë lolot e vërtetë b…irë, (bashkë me bythëlëpirësit shqiptarë), nga cmira dhe ligësia, sepse Putin, është BURRË (me gërma kapitale dhe dy “r”) dhe burrë me BOLE…që i pret koqet me biçak, cilitdo, sado të vogla që t’i ketë…(n.q.se ka)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *