Igli Tare për pak zihet me grushte me mbrojtësin e Romës, i ndan policia

Lojtarët e Romës e kanë përjetuar keq eleminimin nga Kupa e Italisë, nga ana e Lacios.

Ndaj, disa prej tyre, inatin kanë dashur t’ja nxjerrin drejtorit teknik të Lacios, Igli Tare.

Ka qenë mbrojtësi Gerson, ai që ka provokuar Ramën në parkingun e stadiumit, ndërkohë që ky i fundit i ishte drejtuar qetësisht makinës së tij.

Gerson ndodhej bashkë me disa lojtarë të tjerë të Romës në makinën e tij dhe i ka thënë diçka në gjermanisht Tares.

Tonet janë ngritur dhe nëse nuk do të ndërhynin disa oficerë policie që ndodheshin aty, mund të kishte pasur një sherr të egër.

Tare është bërë disa herë protagonist sherresh kur ishte futbollist, dhe rasti më i famshëm është ai me serbin sinisha Mihajloviç.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Igli Tare për pak zihet me grushte me mbrojtësin e Romës, i ndan policia”

 1. shqip says:

  Kush eshte Rama? Redaktor zgjohu .

 2. Alex Bistro says:

  Kush ju lejon juve te jepni lajme mor zot i madh!
  Ka qene Antonio Rudiger mbrojtesi i Romes dhe jo Gerson!
  Vetem lajme te pasakta jepni o kancerat e shqiperise!

 3. Skifter Me says:

  Ju eshte bere mendja Rama, Rama…

  Shiheni tekstin se na hapet barkun

  1. kallashi says:

   a kto kan hik per lesh po rama rama

 4. tony says:

  Gerson ka provokuar Ramen? Hem, e habitshme!

 5. mzati says:

  mrojtsi osht rudiger a gazetare..as me kopju sdini

 6. arber says:

  Tema fatkeqesisht nuk perfaqeson me medien e lire…qe ishte mbas konfliktit baze-berisha. klienteliste dhe kopjac te keqinj dhe masha politike e te gjithe politikaneve. Ju ka ngele ora te RAMA edhe me Tare e ngaterroni

 7. Baba says:

  Rama, shum e bukur…..Tema eshte kthyer ne gazet te RamesNe cdo artikull, del emri i Rames , si dikur xhaxhi Enver.Na kenaqet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *