Lulzim Basha komenton “takimin” me Ilir Metën

Makinat e Ilir Metës dhe Lulzim Bashës janë fotografuar sot të parkuara në të njëjtin vend.

Për këtë arsye, në media është spekuluar se Meta është takuar me Bashën.

Por, ky i fundit e mohon këtë gjë, pavarësisht se makinat e tyre janë parë të parkuara bashkë.

“Është gënjeshtër.

Nuk ka pasur asnjë takim të tillë sot mes nesh”, ka thënë Basha për Neës 24.

Megjithatë, dyshimet mbeten, pasi është e çuditshme që makinat e tyre të kenë rastisur në të njëjtin vend.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Lulzim Basha komenton “takimin” me Ilir Metën”

  1. jani says:

    Faji eshte i Rames qe nuk e dergon ne halet Meten dhe le te takohen atje me lulzimen

  2. Treviso says:

    Prostitutat ndoshta vetem gjumi munde ti ndaje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *