REPLIKAT/ Qytetari i këndon: Edi Rama është në zi, seç ka frikë mos ja dredh Iliri. Rama: Kush ia ka bërë muzikën këngës?

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto që tregon ndryshimin e stadiumit “Loro Boriçi”.

Poshtë fotos ka pasur komente të shumta, madje njëri prej tyre edhe i ka shkruajtur disa vargje, në qendër të së cilës është Rama dhe kreu i LSI Ilir Meta.

Komentet:

Komentuesi: Po shume e vertete qe ke bo pune per sportin po nuk eshte nevoja ti permendesh z Rama

Edi Rama: Po çfare te bej Fabio, t’i fsheh?😂

Komentuesi: Kryeminister mirmengjes. Ne qofte se sali berisha do smuhet me zemer, ta dish se eshte faji jot. 😁😁

Edi Rama: Jo jo, mos e ki ate merak se zemra nuk i semuret kujt nuk i vret syte shemtia😀

Komentuesi: Avash avash duhet ti rindertojm te gjitha stadiumet sic kemi bere qendrat e qyteve gur gur behet kalaja ,bravo edi

Edi Rama: Arena Kombetare tani, pastaj stadiumi i Flamurtarit dhe me radhe😀

Komentuesi: ‘s Fryn veri moj fryn veri

Fryn veri ne qeveri (2 her)

Esht ne zi moj esht ne zi

edi rama esht ne zi

Sec ka frik moj sec ka frik

ka frik mos ja dredh iliri (1her)

iliri moj iliri

iliri me LSI

vendimtar moj vendimtar

vendimtar ne shqiperi

ka 8 vjet moj ka 8 vjet

ka 8 vjet ne qeveri

si me ed moj si me ed

si me ed dhe me sali

…ska me bukur sesa kur cohesh i frymezuar per sport edhe kenge apo jo edo…te pershendes 😉

Edi Rama: Kushedi si e ka muziken kjo kenga Arlindo😂

Komentuesi: Kush te pergezon per ket stadium nuk ka qen naiher mren! Stadium di edhe pikon NGA lart kur bi shi!

Edi Rama: Hahahahahaha, e para shiu nuk pikon ndonjehere nga poshte se nga lart pikon gjithnje dhe e dyta stadiumi eshte i hapur nuk eshte i mbyllur, keshtu qe po ra shiu do pikoje, po ne fakt ti ke te drejte, ishte me mire ashtu si ishte, kur pikonin edhe gozhdet nga poshte neper karrige pervec shiut nga lart😀😀😂

Komentuesi: Mire mengjes klm!!!Faleminers sì te ra ne mend x shkodren qe ndollet ne shiperi!!!

Edi Rama: Alma, Shkodren e kam pasur ne shtepi qekur kam lindur dhe kam gjetur gjyshen me te bukur ne bote😀

Komentuesi: Gati per tu luajtur finalja e Champions League ne Shkoder

Edi Rama: Mos ki merak do luhet Superkupa Europiane ne Arenen Kombetare, ketu do jemi pas dy vjetesh😀

Komentuesi: je me i miri po sikur te mos ishe me juven do ishte me mire 😛

Edi Rama: S’kam çfare bej Ardit, Juvja eshte si PS-ja, vetem fiton dhe vetem e shajne😀

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “REPLIKAT/ Qytetari i këndon: Edi Rama është në zi, seç ka frikë mos ja dredh Iliri. Rama: Kush ia ka bërë muzikën këngës?”

 1. kashi says:

  juven e ndihmojne dhe albitrat

 2. kashi says:

  juven e ndihmojne dhe gjyqtaret (albitrat)

 3. Lugati says:

  o lugato do sdo ti e hore prasin e kasharit robo..urime nga thellsia e zemres

  1. DYPLLOMSHI says:

   prasin e kasharit po e po..ene qafen e pates mduket..

 4. elefant says:

  Tamam, o Ardit, Juvja eshte si PS-ja fiton sepse vjedh.

 5. AVNI RUSTEMI says:

  Qe ta dish o “qytetar”,
  mendje “holle” , mer katunar,
  pun’ e Rames s’asht’ pazar,
  je shqetsu, ba si i marre,
  pse kalorsi ka komt vare,
  shih mo mir c’do bosh per vete,
  Rama popllin ka me vete,
  sa per kurva e dylbere,
  mos u merr mo tjeter here.

 6. enter"" says:

  Edi Rama ka nje aftesi te papare, jo vetem qe ua dhjet berishisteve, por u zbulon atyre edhe injoancen e thelle ne te cilen ata jetojne

  1. elefant says:

   Edvin Rama eshte nje kokerr trapi qe vuan nga deliri i madheshtise. Kaq!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *