VIDEO/ Këto serfiste mbajnë veshur rroba të çuditshme

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Këto modele i kanë lënë të çuditur shumë plazhistë në Kaliforni.

Dhe kjo sepse ato u shfaqën me rroba banjoje shumë origjinale, ndërsa vendosën që të kalëronin valët e oqeanit dhe të bënin sërf.

Katër modelet realisht nuk mbanin veshur asgjë, pasi në trupat e tyre tërheqës ishin pikturuar rroba sërfi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *