Zyrtare: Partizani-Luftëtari do të luhet të shtunën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Është vendosur dita dhe orari se kur do të luhet sfida e javës së 28-të të Kategorisë Superiore mes Partizanit dhe Luftëtarit.

Përmes një postimi në faqen zyrtare klubi i kuq njofton se kjo sfidë do të zhvillohet të shtunën në orën 19:00.

Ky takim do të luhet në stadium “Selman Stermasi”.

Postimi i Partizanit.

ZYRTARE

PARTIZANI – LUFTETARI E SHTUNE ORA 19:00

Sfida e vlefshme për javën e 28-të, të Kategorisë Superiore do të luhet ditën e shtunë në stadiumin “Selman Stërmasi”, ora 19:00.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *