Berisha sulmohet nga të vetët në “Facebook”: Thërritini mendjes! Na bëtë gazin e botës

Ndërsa në faqen e Lulzim Bashës persona të punësuar bëjnë brenda pak minutave heqjen e të gjithë komenteve negative në çdo postim, ish-Kryeministri Berisha po tregohet më liberal, duke lejuar kohët e fundit shfaqjen e të gjithë komenteve.

Kjo ka bërë që shumë qytetarë, përfshi edhe mbështetës të Partisë Demokratike të përdorin rrjetet sociale për të shprehur të gjithë irritimin e tyre qëndrimet e PD-së.

Mes qindra komenteve, në postimin e fundit të Berishës, nuk ka asnjë koment pozitiv midis më të vlerësuarve.

 “Thirri mendjes dhe futuni në Parlament” shkruan një qytetar, ndërsa dikush tjetër komenton kërkesën e qeverisë teknike duke thënë: “Jep dorëheqjen të bëjmë zgjedhje, nuk e kuptoj si kërkesë. Na bëtë gazi i botës”. 

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-1.jpg","attachment_id":"663176"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/BERISHA-CADER-696x469-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/BERISHA-CADER-696x469.jpg","attachment_id":"663170"}]

3 komente në “Berisha sulmohet nga të vetët në “Facebook”: Thërritini mendjes! Na bëtë gazin e botës”

 1. Fshatari nga Yzberishti says:

  Shkelzen Berisha te kallezoje te atin ne Prokurori dhe te dorezohet ne polici vete nese do qe te jetoje me nder dhe denim te ulet.
  Nuk ia hidhni popullit shqiptar me genjeshtra me.

 2. fida says:

  PD e nisi me dy gishta dhe po e perfundon me nje gisht.Duhet me pyt hoxh efendine,se mos ja di ai kuptimin.Se mos na gjen ndonje gje e keqe andej nga ndermarja mor aman…

 3. zetor says:

  Nga e dini ju qe jane te pd? Apo nuhatja e Meros si qen gjahu?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *