Flet Mesila Doda: Ja ku ndryshon pozicioni i PDIU nga LSI (VIDEO)

Deputetja e PDIU-së Mesila Doda ka treguar për Tema TV se ku qëndrojnë ndryshimet ndërmjet propozimeve të PDIU-së dhe LSI-së për zgjedhjen e ngërçit politik. Ndërkohë Doda shton se PDIU nuk i koncepton zgjedhjet pa pjesëmarrjen e opozitës.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Flet Mesila Doda: Ja ku ndryshon pozicioni i PDIU nga LSI (VIDEO)”

  1. ale says:

    Rruge e gabuar, opozita aktuale eshte kanceri i ketij vendi ne qoftese jeni parti patriotike ashtu si thoni duhet ta sulmoni PD-ne sepse ajo eshte bere koshere tradhtaresh dhe jo te mbeshtesni nismat e saj.

  2. Ivan i madh says:

    Ke halle se te mbetet baba jashte parlamentit ti bere namin po ti prekenin fronit jo te mbetet jashteshte parlamentit. Prandaj mjaft llomotite se na cave b.. gjithe keto kohe. Po ske faj ti kur te jepet vend ne medie e tv sikur ti je shpiksia e demokracise ne Europe kur je nje femer pa karkter e personalitet.

Lini një Përgjigje te Ivan i madh Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *