FOTOT/ Çfarë vuajtjeje për këtë pasagjer, shikoni çfarë i bën turistja

Ky pasagjer në Tajlandë ka kaluar një moment mjaft të bezdisshëm ndërsa po udhëtonte me autobus.

Atij iu desh që të duronte erën e tmerrshme të këmbës të një turisteje franceze, e cila e kishte vendosur atë mbi ulësen e tij, në vendin ku mbështeste kokën.

Pavarësisht se i tha asaj të ulte këmbën, francezja nuk deshi t’ia dinte.

Të riut i ngeli të bënte një foto e ta postonte në rrjetet sociale, për të treguar fytyrën e kësaj francezeje të pacipë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kemba-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kemba.jpg","attachment_id":"663114"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kemba-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kemba-1.jpg","attachment_id":"663113"}]

2 komente në “FOTOT/ Çfarë vuajtjeje për këtë pasagjer, shikoni çfarë i bën turistja”

  1. Nikiu says:

    Po ja, vendi prapa Francezes eshte bosh. Perse nuk u ul aty ai robi dhe ti conte kembet e veta ne koken e asaj…

  2. krysho ludovik says:

    po kembet te ngritura i kishte o mi orizoreje
    ia kishe futur nje te qire
    edhe ti vinte kembet si ta donta karri yt me pas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *