Qytetari, Ramës: Hajde vëmë bast, PS e vetme i merr 73 deputetë

Një tjetër banor në Cakran të Fierit, e ka kraharuar Ramën me trajnerin e Manchester City-t Pep Guardiolen, Veliajn me Neimarin, Tahirin me Messin, dhe Rucin me Iniesten, “që hap topat”.

Ai i kërkoi kryeministrit që të vinte bast që PS vetëm në zgjedhje merr 73 deputetë.

“Unë i gjej ndeshjet në kokë”, i tha banori.


20170407-114138 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *