Sadije Berisha rrëfen tmerrin e sulmit terrorist në Suedi nga vendi i ngjarjes

Ish-bashkëshortja e Shkëlzenit, Sadije Berisha, një nga shqiptaret e shumta që jeton në Suedi, ka rrëfyer tmerrin e sulmit terrorist në Suedi.

“Më në fund jemi të sigurt!

Është një çmenduri jashtë, dëgjohen të shtëna, sirena policie, ambulanca dhe helikopterë”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

Mesditën e sotme një kamion hyri me shpejtësi në rrugën pedonale Drottninggatan në Stokholm të Suedisë dhe mori përpara turmën e njerëzve, duke lënë të vdekur 5 persona dhe dhjetëra të plagosur.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Sadije Berisha rrëfen tmerrin e sulmit terrorist në Suedi nga vendi i ngjarjes”

  1. krysho ludovik says:

    nuk ke pse ankohesh se eshte feja jote e paqes qe i ben keto

  2. Fred says:

    A kjo ka qytetarin dixhital , ne suedi si sala ik moj kurve , hadute e popullit shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *