VIDEO/ Ajo kishte lidhje paralele me dy djemtë, por ata ia punojnë

Pasi morën vesh se e dashura e tyre kishte lidhje paralele, me të dy, djemtë e tradhtuar vendosën që të hakmerreshin.

Ata vendosën që të organizonin një propozim martese dhe pastaj ta turpëronin publikisht vajzën.

Videoja e mëposhtme tregon planin e djemve.

Njëri prej tyre shkon në punën e të dashurës, e cila punon si kameriere në një bar restorant.

Ai i ulet në gjunjë dhe i propozon për martesë dhe vajza ndihet mjaft e emocionuar.

Kolegët e saj e duartrokasin.

Por ende pa e çuar në fund propozimin, në skenë shfaqet partneri tjetër i saj i cili i thotë: “Ti kishe dy djem të mirë, por ti e djallose fare”

Vajza largohet menjëherë nga lokali duke vrapuar, teksa dy të rinjtë u tregojnë njerëzve për veprimin saj.

Madje njëri prej tyre i kishte blerë edhe makinë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *