VIDEO/ Shkoi ta rrihte se dyshonte për lidhje me burrin, por…

Kjo grua kineze kishte menduar që t’i jepte një mësim të mirë shoqes së ngushtë të bashkëshortit, por plani nuk shkoi siç ajo donte.

Ajo dyshonte se bashkëshorti kishte një lidhje me vajzën.

Ajo zbuloi se “dashnorja” po rrinte në një qendër tregtare në qytetin Lishui-t dhe shkoi ta sulmonte, por e dyta reagoi ashpër dhe e kapi për flokësh dhe e uli në nj tavolinë.

Më pas ajo i hodhi ujë futurës dhe e nxori jashtë qendrës.

Skena u filmua me celular, ndërkohë që “dashnorja” u ndihmua nga një mikesha e saj.

Ishte policia që shoqëroi dy femrat në komisariat për këtë çështje.

Videoja u pa 1 milionë herë në rrjetet sociale.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *