FOTOT/ Kjo është festa më e madhe e lesbikeve në SHBA

Në Kaliforni të SHBA-së, 20 mijë lesbike janë mbledhur në Palm Springs për t’u dëfryer në festivalin më të madh ku mblidhen vetëm femra.

Tradita e këtij aktiviteti daton që në vitin 1986 dhe që prej atëherë, për pesë ditë me radhë, një lumë femrash vijnë në këtë zonë për t’u relaksuar, njohur dhe për të parë performancat e artistëve të rëndësishëm.

Kjo është hera e 27 në histori e këtij aktiviteti, në të cilin kanë kënduar artiste si Lady Gaga, Kate Perry dhe Kesha.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket.jpg","attachment_id":"663730"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-9.jpg","attachment_id":"663729"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-7.jpg","attachment_id":"663728"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-4.jpg","attachment_id":"663726"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-2.jpg","attachment_id":"663725"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/lezbiket-1.jpg","attachment_id":"663724"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/6-3.jpg","attachment_id":"663723"}]

2 komente në “FOTOT/ Kjo është festa më e madhe e lesbikeve në SHBA”

  1. z says:

    gejet jane individ me crregullime, pere lezbiket nuk do thoja keshtu, mgjth,vete kan zgjedhur jeten e tyre pa sekse.

  2. fieraku NGA ferrasi says:

    Sodoma.
    Gomorra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *