FOTOT / Rhian Sugden tregon bikinin përpara se të niset për në Barbados

Ajo gjithmonë i bën fansat e saj t’u rrahë zemra shpejt me fotot provokuese me bikini që poston në profilin në Instagram.

Britanikja Rhian Sugden është femra me gjoksin më të bukur të Mbretërisë dhe një nga modelet më të kërkuara aty.

Edhe këtë herë ajo i çmendi fansat e saj, duke postuar në fotografi nga dhoma e saj ku tregon bikinin e ri në ngjyrë rozë, që do ta mbajë veshur kur të shijojë ujin dhe diellin në plazhe te ishullin Barbados.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden.jpg","attachment_id":"663743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-4.jpg","attachment_id":"663742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-7.jpg","attachment_id":"663741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-6.jpg","attachment_id":"663740"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-3.jpg","attachment_id":"663738"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Rhian-Sugden-2.jpg","attachment_id":"663737"}]

2 komente në “FOTOT / Rhian Sugden tregon bikinin përpara se të niset për në Barbados”

  1. Pishkatari says:

    nji ket “KOCE” kisha andrru me e pacn´rrjeten teme 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *