FOTOT/ Terrori, lufta në Siri dhe Brexit? Është koha për pushime…

Ish-kryeministri britanik David Cameron duket se nuk është më i shqetësuar për zhvillimet e fundit politike në Britani dhe botë.

Ai ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në Florida, bashkë me gruan e tij.

Të dy ata janë fotografuar në një formë të shkëlqyer fizike.

Koha e shumtë që kanë në dispozicion tani, si duket ka bërë që Cameron me të shoqen të merren më shumë me aktivitete sportive.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron.jpg","attachment_id":"663618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-1.jpg","attachment_id":"663619"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-2.jpg","attachment_id":"663620"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-3.jpg","attachment_id":"663621"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-4.jpg","attachment_id":"663622"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-5.jpg","attachment_id":"663623"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-6.jpg","attachment_id":"663624"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-7.jpg","attachment_id":"663625"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-8.jpg","attachment_id":"663626"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-9.jpg","attachment_id":"663627"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/cameron-10.jpg","attachment_id":"663628"}]

2 komente në “FOTOT/ Terrori, lufta në Siri dhe Brexit? Është koha për pushime…”

  1. Tema says:

    Po deshi Anglia., mund te krijojm nje BE pa 27 shtetet aktuale te saj.

  2. Ramy says:

    Me she muskuj ka ajo se ky.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *