VIDEO/ Kjo grua i shpëtoi për një qime vdekjes

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo femër nga Zelanda e Re është më shumë fat.

Ajo vetëm për pak centimetra i shpëtoi vdekjes.

Videoja e mëposhtme tregon gruan e pavëmendshme, që po kalon në shinat e trentit, ndërkohë që mjeti elektrik po i afrohet me shpejtësi të madhe.

Ajo e vë re trenin vetëm në momentet e fundit dhe hedh me shpejtësi hapin që i shpëton jetën.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *