VIDEO/ Moderatorja lë raportimin e drejtpërdrejtë për shkak të një…blete

Kjo moderatore argjentinase ishte në një transmetim të drejtpërdrejtë, ku po fliste për motin në vend,  por papritur braktisi punën.

Dhe kjo vetëm sepse u ndie e rrezikuar nga një bletë, e cila po i vinte vërdallë.

Sol penez u shfaq mjaft në siklet nga kjo ngjarje, por ajo tha se në ato momente pati shuam frikë.

Ndërsa bleta afrohej, ajo u dëgjua duke bërë në transmetim, aj, aj aj, e pastaj iku me shpejtësi.

Moderatorja 23 vjeçare është mjaft e njohur në vend për forma e saj dhe ka 800 mijë ndjekës në Instagram.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *