Premier League/ Manchester United rikthehet tek fitorja ndaj Sunderlandit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Manchester United ka mposhtur me rezultatin 3-0 Sunderlandin.

Pas dy barazimeve me radhë, Manchester Unitedi është rikthyer te fitorja në javën e 32-të në Premier League.

Për “Djajtë e Kuq” autorët e golave në këtë transfettë ishin Zlatan Ibrahimovic, Henrik Mkhitaryan, dhe Marcus Rashford  që i siguruan tri pikë të vlefshme skuadrës së Jose Mourinhos.

Pas kësaj fitore Unitedi ka shkuar në kuotën e 57 pikëve, katër më pak se Manchester City që mbanë vendin e katërt, vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *