VIDEO/ Hidhet një kapsollë drejt Kryeministrisë nga çadra e PD, Basha: Nëse je i joni, shëndet. Nëse s’je, plaç dhe mbylle

Një kapsollë është hedhur në drejtim të Kryeministrisë, në momentin që kryetari i PD, Lulzim Basha po mbante fjalimin nga “Çadra e Lirisë” në Bulevard.

Basha ndërpreu fjalën për pak sekonda dhe kërkoi të mos përsëritej më.

Basha u shpreh me fjalët:

“Nëse je i joni shëndet dhe mos e bëj më…

Nëse nuk je nga tonët, plaç dhe mbylle.

Nuk ka nevojë për “teshtima”. Nuk na trembin tështimat e qeverisë”, tha Basha.

Ndërkohë, mësohet se ka qenë pikërisht një protestues i opozitës, ai i cili ka hedhur kapsollën drejt ndërtesës qeveritare.

 

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Hidhet një kapsollë drejt Kryeministrisë nga çadra e PD, Basha: Nëse je i joni, shëndet. Nëse s’je, plaç dhe mbylle”

 1. valentina says:

  Vazhdoni me kercenimet more morracaket e PDse por ta dini mire kete here se pemet e familjeve te korruptuara kemi per te ju shkerdhyer.

  1. BESIM, QETESI E DASHURI says:

   KOT E KE TI MIKU, EDI, BASHA, LIKJA JANE MIQ TE VJETER. A e di ti shoku qe Rama amnistoi Bashen, Liken, Saliun me ndryshimin e ligjit ne 30 Mars, qetesisht dhe pa zhurme dhe me bekimin e Pandeli Majkos e Erjon Braces?

  2. Toni says:

   Valentina me bibilush! Fiks per Brazil qenke, aty vjen nje rilindas dhe ta lepin 🙂

  3. Edkari says:

   qenka dhjere Rama /
   keshtu fillon dasma

   1. Grigor says:

    Edhe Toni dhe Edkari
    Qe te dy koqe kandari
    Po qe për pune partie
    Fillojne e shajne me libër shpie
    Dje komuniste te Enverit
    Sot fashiste te Lul Dylberit
    Ne enderr u del Edi Rama
    U del gjumi me piskama
    Po kur Edi Rama të ikë
    Nga kush do keni frikë?
    Do dalin te tjerë gjatoshë
    Sepse ju do jeni gjithmonë palloshë.

 2. ToniTR says:

  Po ben du muaj i acaruar Luli! Sa i zgjasin menstruacionet ketij?

 3. mesila says:

  luli luli,,kush ta nguli

 4. Malo says:

  Hajde politikan hajde. …..idjot

 5. Bozen says:

  Bravo Grigor . Keshtu e duan keta legenat e pd.

 6. . says:

  … Kur s’ka Prokuror dhe gjykate keshtu do bejne keto plehra veriore llapaqena, thashethemexhinj, brutal dhe te eger si shpellat nga ku kane zbritur ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *