Mediat pranë LSI-së: Ilir Meta mund të tërheqë ministrat nga qeveria ditën e nesërme!

Kryeparlamentari Ilir Meta ka thirrur ditën e nesërme një seancë të jashtëzakonshme parlamentare për vetting-un.

Disa media pranë LSI-së, thonë se në këtë seancë, Meta do të tërheqë ministrat nga qeveria e Ramës.

“Kryetari i Parlamentit Ilir Meta ka lajmëruar thirrjen e seancës së jashtëzakonshme të parlamentit ditën e martë ora 18.00, ndërkohë që parlamenti mund të mblidhet normalisht, si përherë ditën e enjte. Nuk ka asgjë emergjente pse duhet të mblidhet Kuvendi. As kohë lufte, as dorëheqje te kryeministrit, as marrëveshje Rama-Basha, as vjen Presidenti i SHBA, as nuk ka sulm nga Serbia mbi Kosovë!

Thirrja e Kuvendit në seancë emergjente ka si motiv votimin e Vettingut, me saktë emrave, që të mos bllokohet me tej ecuria e Vettingut. Por këtë e ka në dorë opozita. Pa votat e saj nuk ngrihet dot asnjë Vetting. Pra opozita nuk vjen se ka deklaruar se pa dhënë dorëheqjen kryeministri Rama dhe krijuar një qeveri për zgjedhjet, ajo, pra opozita nuk shkon në Kuvend.

Atëhere pse e thirri Ilir Meta seancën e jashtëzakonshme parlamentare? Apo lidhet me mosgjetjen e zgjidhjes politike mes Opozitës dhe Edi Ramës dhe sonte në ora 24.00 skadon me Kod Zgjedhor afati i regjistrimit të partive politike për zgjedhjet e 18 qershorit? Mosregjistrimi dhe mosfutja e opozitës në zgjedhje krijon destabilitet politik dhe krizë të madhe. Ilir Meta ka deklaruar se nëse opozita nuk futet në zgjedhje, as LSI nuk firmos koalicion me PS dhe nuk futet në zgjedhje-farsë.

Edhe PDIU kështu ka deklaruar. Mëqënëse Ilir Meta mund te ketë me shumë informacion se të tjerët që Edi Rama nuk gjen zgjidhje me opozitën e kjo duket edhe pas fjalës se egër dhe pa asnjë shenjë kompromisi dje në “Komunikimin e Javës”, pra kriza pas orës 24.00 fillon zyrtarisht, ndaj mundet që parlamentin e ka thirrur me këtë qëllim”, shkruan gazeta “Koha Jonë”.

Sipas mediave pranë LSI, Meta është bërë gati që ofertën për të tërhequr ministrat e tij, si “shans për paqe me opozitën”, ta kthejë në veprim konkret të njënashëm.

Ashtu si Lulzim Basha, edhe Ilir Meta e ka kushtëzuar hyrjen e LSI në zgjedhje me pjesëmarrjen në to të opozitës, duke shpërfillur thirrjet e përsëritura të komunitetit ndërkombëtar për mbajtjen e rregullt të zgjedhjeve në 18 qershor.

REMOTE_ADDR:[]

63 komente në “Mediat pranë LSI-së: Ilir Meta mund të tërheqë ministrat nga qeveria ditën e nesërme!”

 1. ela says:

  sa mire do bej te qerrohet me mir nje fund me dhimbje se nje tmer pa fund si ilir meta

  1. Elbasanlliu says:

   fshatar i skraparit funderrrine e s-hale plehut vafsh mu ne pidh te monikes more qelbesire koketrash i humbur i skraparit

  2. Grigor says:

   Nuk e ben jo. Vetem furça i ka, sepse nuk ja mban. Jo nga Rama por nga populli sepse aI nuk merr dot vota pa ofruar pune ne shtet. Kjo nuk behet kur iken nga qeveria.
   Prandaj do jetë çudi e madhe po e beri. Ta shohim.

   1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


    Thonë që “veç një jevg
    Na paska vdek prej frikës”
    Provoje pra, Ilir
    Të shkosh në të Monikës!

    Këto janë kërcënime
    E janë thjesht të rradhës
    I bën iliri i monës
    Me urdhër të Rrumpallës!

    1. Grigor says:

     Ha ha ha. Si gjithmone i madh.

  3. bureto says:

   Ben mire te largohet, por nuk do ta beje., sepse ky do te jete fundi i tij. Nese do ishte te pakten vetem njehere njeri i nderhsem, tani Ilir Meta ka rast ta tregoje. Nuk do t’i vije asnje gje e keqe nga kjo Shqiperise, perkundrazi. Eshte rasti qe secili te tregoje perfundimisht fytyren e vet. Zgjedhjet do te behen. Populli po qartesohet dhe eshte ai qe do te vendose ne 18 qershor. Keto zgjedhje duhet te jene edhe nje test per popullin. Ka disa parti te tjera qe nuk jane pergjegjese per kete tranzicion dhe eshte rasti te votohen. Keshtu ndërron edhe skema politike e derimësotshme dhe bipolariteti malinj midis dy grupeve oligarkike, qe i tremben njelloj drejtesise. Ne kete rast Rama eshte ne anen e duhur, me nderkomebatret dhe me aspiraten popullore per drejtesi. Ajo drejtesi pastaj, po nen drejtimin e nderkombetareve nepermjet ONM, le t’u tregoje vendin te gjitheve, edhe Rames nese e meriton. Kete do ta vertetoje koha. Por fakti qe Ilir Meta dhe grupi BB, ballas apo me dredhi e kundershtojne do te thote se e kane mizen nen kesule. Por dhe pa e thene ata, e dime ne qe jetojme ketu, se kush jane. E di edhe periudha e bashkeqeverisjes se tyre 2009-2013. Uroj qe kete rradhe Nikoll Lehsi te mos beje nga ato scoop-et, me te cilat ka nxjerre buken sot e 25 vjet. Presim deri neser Lehsin e vertete.

 2. may says:

  Po ti Zoti ILIR META pse nuk i ben thirrje PD te vij Vettingun pastaj te merresh me qeverine per zgjedhjet, A eshte Vettingu dicka tjeter nga qeveria teknike qe kerkohet ?
  Pse behesh pale me Saliun qe duket e ke per zemer, dhe nuk behesh pale me PS qe i ben thirrje cdo dite opozites qe te ulet ne tavoline dhe te diskutoj ? Cfare te duket mendja ty, ? qe ben si i zgjuar ne kete problem kaq te rendesishem dhe nuk behesh pale per zgjidhje me ata qe po e pengojne vettingun, dhe behesh pale per te krijuar kaos dhe zhurme ?
  nje numur te mire te deputeteve te tu e ke nga lista emerore e PS, kete mos e harro mor zoteri, do vij data 18 Qershor, dhe do shikoni sa vota do marresh ti dhe PD-ja, !!

 3. sabriu says:

  ne hale te gomareve nuk kane vajtur me gjithe kryetarin e tyre…
  do shpetojme dhe nga keta ishalla..

 4. Albani says:

  1- Gazeta koha jone eshte per te fshire bythen,sepse I tille eshte dhe botuesi I saj.
  2-Ilir meta eshte Klloun dhe ka qejf te bej shou
  3- kujt po I plas se po I mbledh zagaret nga qeveria.

 5. I bejme thirrje Ambasadorit te SHBAve dhe Ambasadores se BE qe nqse Ilir Meta terhiqet nga qeveria ateher menjeher te nderhyj ushtria dhe te mari kontrollin e vendit per te stabilizuar gjendje ne vend qe largimi pa arsye i ministrave te LSI dhe per te rrezuar te themi ose ti behet nje mini puc shteti qeveris legjitime te Shqiperis,ne asnje mynyre nuk duhet lejuar asnje nga keta politikane te pa pergjegjshem qofte ky Ilir Meta,Sali Berisha apo Lulzim Basha qe nga frika e miratimit te vitingut te mund te stabilizojne vendin.Vendi jon shum i vuajtur nuk ka me kohe per te humbur,me respekt nga nje Shqiptar i thjeshte por Patriot

 6. Admir says:

  1-2-3 here e ke dredhur sipas qejfit o sipas hallit tend qe te jesh mbi nje karike te larte por jo te denje se ti me njerez si puna jote qe nuk e dune shqiperin te rregullt …po te ngaterrueshme per te vjedhur sa me shume popullin shqiptare …e treta e verteta…vitingu do te tregoje sa i mire ke qene me popullin…ne te sem….shkofshe ti dhe sali palla

 7. qytetare says:

  O maskara, ti ke qene legeni me i madh i te gjitha koherave te keqija qe ka njohur ky vend i nemur nga Zoti me duket. Se nuk ka se si te jete ndryshe me kaq hora te medhenj te jene ne krye te qeverive e partive, kemi arritur deri aty me sa s,ban pilafi uje, te na behet edhe Keidi mehmeti deputete. Mortja qe si bie ketij vendi.

 8. Wtf says:

  Nëse Meta tërheq ministrat ja vlen të festohet.
  Nuk kam ruajtur as një shishe spumante por më ka ngel një “Kashmer” i Çobos….. Hallall.

 9. LORA says:

  Vetting-u,,,,,,Vetting-u,,,,,Vetting-u eshte kryefjala dhe kryepuna qe i hap porten procesit te implementimit te reformes qilizme ne drejtesi,,,ketij procesi fundamental per shtetin shqiptar te se drejtes.
  Kolloqithja e mediave prane LSI-se(ne fakt, kete lloj zanati kane bere ne 26 vjetet e fundit ) ,,,,,,,eshte nje HIC para kesaj historie dinjiteti ,qe po nis per shtetin tone.

  1. Lugati says:

   ku lora..ku ngjela…o lora lora..vrej ko..vetingu ka hik mdrejtim te paditur????

 10. ledia says:

  Me mire keshtu… OUT LSI !

 11. dada says:

  Pra cadra eshte ndritur nga LSI , PD e ka marre me qira nga LSI . turp i pabese

  1. kashi says:

   mbetet i pabese ky njeri

 12. Xen deledashi says:

  Jo or jooooo. Do ishte mire po LSI janë si krimbat ë gjizës.

 13. antifashisti says:

  Ja kush eshte me ne fund LSI-ja:NJE BANDE KRIMINALE ANTISHQIPTARE!
  Ne se perendimi mbeshtet Berishen,Bashen dhe Meten ne kete KATRAHURE,atehere edhe ata do jene kunder shqiptareve!
  E gjithe kjo eshte nje loje e rrezikeshme e serbo-ruseve,qe duan te futin Ballkanin ne lufte civile!
  Po perendimi,qe ka investuar 27 vjet ne Shqiperi,PSE HESHT?
  Nga Shqiperia e Madhe tani po del : Shqiperia si shprehje gjeografike!
  Berisha,Basha dhe Meta po e shesin Shqiperine perfundimisht!

 14. Dorina says:

  Te kepusin qafen hajdutet e dreqit.

 15. shqipe says:

  Eh, more “Gomar i drunjtë” brenda te majtes!…

 16. greay patriot! says:

  Prsh!
  Good News nese eshte e vertete. Ne do te perballemi per nje Shqiperi te RE, me te mire, pa Salen dhe I.Metaj kancerin e shqiperise, ku Rama do te konfirmomohet (ndoshta me 71. dhe LSI korruptive, arrogante (militantet e saj ne admnistrate) dhe Mona mashtruese politike do te hiqen qafe! Pergjithmon! Rama Qendro, qe sot kemi flluar pa na thene ti, te promovojme per 18 Qershorin! Go head good boy of Albania!
  Rama ashtu si me PD, mos i hiq nga puna LSI-istet , hiqja edhe si votues,Metes. Ata jane socialist gjithsesi. Mos i dmeto. Ktheji vota per PS. Premtoju dhe mbaj fjalen! E ardhmja eshte e jitja! Mos na tradhto!

 17. Vlonjati says:

  Ne gop te monikes vafte.

  1. Pussy says:

   Të çojmë polumbarët e Reneas për ta nxjerrin prej pusit.

 18. Lakja says:

  Udha mbare!!! Biles nje ore e me pare.

  Por në kete rast nuk mund te thuhet; Kemba e shpejte faqja e bardhe, por do të mbahet mend si kemba e shpejte faqja e zeze!

  Vetingu o do behet o do behet, nuk ka zgjidhje tjeter!!!

 19. voica says:

  Ne te s’emes te vene…. Vettingu-n kaq hall edhe ky.
  Per budalla e di popullin ky i pafryre!!? Edhe banja ka bere 11 ne vile..

 20. Do ta festojme hikjen e hajduteve me Veren e Dakes dhe Rakine e Angjelinit nga NY. Te zhduken nje here e pergjithmone gjakepiresit, (vampiret) e popullit te shumevuajtur Shqiptar! Burg e marrje te pasurise se vjedhur deri ne centin e fundit!

 21. Pashai says:

  Vërtet mendon ky kokë lopa se Shqiptarët janë të pa ndjeshëm dhe turrma dhe se fatet e tyre do i lënë në dorë të Monikës dhe Saliut me kompani?

 22. koha jone says:

  ILIR META BASHA, BERISHA ,KANE NJE EMERUES TE PERBASHKET , HALIN E MADH E KANE ME WETINGUN.CADRA ESHTE E INSTRUMENTUAR NGA TE TRE , KURSE PARTIA E CAMEVE ,SI TE PA BESE QE JANE , DINE VETEM TE TRADHETOJNE .
  TE GJITHE PER TE ZEZE TE TYRE E KANE , DOSJET JANE GATI . ATO NUK MUND TE SHKATAROJNE SHQIPERINE ,PER ZULLUMET E TYRE .
  ME 18 QERSHOR NE ZGJEDHJE .

 23. Moni says:

  Po shyqyr. Pastaj keta trimat e Skraparit, e kane hallall leshte e .arit.

 24. BERISHA LARGOHU says:

  Shqiptaret te mbrojne kryemistrin sepse Meta dhe Basha po i bejne grusht shtetit Rames duke i rrembyer voten e shqiptareve ne tavoline .

 25. ENDRI says:

  SHYQYR, KY DO JETE LAJMI ME I BUKUR I KETIJ 4 VJECARI.

 26. Tirona says:

  Deputete e ndershem ,ata qe nuk kane vrare, vjedhur dhe te pa korruptuar te PD nuk duhen te behen dele ,Ata duhet te rrespektojne votuesit e tyre dhe qe ti rrespektojne duhet urgjentisht te dalin si deputete te pavarur dhe te shkojne te futen ne parlament per te respektuar votuesit e tyre, per te votuar Vettin-gun, kete duhet ta bejne edhe deputetet e ndershem te LSI nese kryetari i tyre nuk e lejon LSI te futet ne zgjedhje…… deputet , politikanet endershem te te gjitha partive ,qe kane punuar duke zbatuar pa shkelur ligjet per mireqenjen e komunitetit te tyre duhet te 🤝🤝🤝🤝 per ti dhene 👌👌👌Vettin-gut dhe futjen e nje fryme te re demokracie 👍👍👍👍

 27. Kadilli says:

  ne fakt nuk ka folur Meta por mediat. Keto pordhe i leshon meta nga larg qe te shikoje reagimin e PSse. Nuk eshte aq trim ky dhiari i LSI por ne se e ben do jete nje ngjarje e gezuar per te gjithe shqiptaret. Ky morr i kuq politik po grryen cdo qeverisje dhe shqiperia nuk po ngre koke. Une kam ruajtur veren me te mire te festoj gremisjen e Ilir Hajdutit hiena qe han xhepat e shqiptareve. Per vetingun asgje e re nga Ilir Meta.

 28. Skrapalliu says:

  KATUNAR FYTYR PARUR ME TI RJEP SHTATE LEKURE SHEHERLI SBOHESH KURRE.KAQ U BO DHE ILIR META.HAJDUTI POLITIKAN GJETHE E ZVERDHUR QE BIE NGA PEMA NE SHTATOR.

 29. Asus says:

  Ilir Meta mund ta kish prishur koalicionin, por si Kryetar kuvendi me pare duhet te kaloje ligjin per Vetingun. Eshte detyre e vene nga perendimi dhe ai e di mire kete. Mosvotimi vetingut dhe prishja e qeverise do I kushtoje shume vota ketij hajduti.

 30. Sulo kapedani says:

  Po u qerrua lsi duhet hapur shampanja per te festuar.edi behu nje here burre dhe dil i vetem ne zgjedhje.nqs nuk i fiton ky popull le te shkoje ne ferr me lsi e company.

 31. Meti says:

  ja pronarja e sklleverve te rinj si Hileri dikur.
  http://www.newsbomb.al/politike/item/74710-monika-kryemadhi-surprizon-nenat-e-reja-u-dhuron-buqetat-me-lule-te-ditelindjes-se-saj
  me qindra sherbetor, nderkohe femijet e saj i jashte shtetit dhe ju thote mos te vijne me ketu. kush i ka lindur keta te rinj budallenj qe i lejon ti poshteroj ky cift kriminelesh ne kte fare menyre

 32. Mirush says:

  Kurva politike, siç tha ai lumadhi qe vdiq para ca ditesh. Keta kurva mbrojne njeri-tjetrin, jane a njejta pjelle e krimit. Nje popull prej 3 milione dhe bejne rremuje sa per 3 miliard. Yyyt shkerdhata te pangopura, shushunja qe pite gjakun e popullit e nuk u ngopet. Ne pith te semes vafshi ashtu sic jeni nisur. Ngrihuni mor popull idiot, ngrihuni dhe bjeruni, se nje grusht jane.

 33. elefant says:

  Ore koqe komentatore, a e dini ju qe po iku Iliri bie qeveria? Dmth iken edhe Edvini? Po juve aq ua pret o te tredhurit mendore te PiSi-t dhe Edvin Kendezit.

 34. Lpl. says:

  E kam thene me pare Skraparlite jane burra nuk te presin ne bese .Rama ka humb orjentimin qe heret dhe nuk eshte faji i Metes per kete , Meta eshte me ne ku me e rendesishme eshte Shqiperia dhe ne Shqiptaret se partia e tyre , kete duhet ta kuptojne socjalistet qe i dhane rendesi partise 50 vjet saqe e thirren nane dhe na shkaterruan ne qe nuk ishim te nenes parti edhe pse ishim ne Shqiperi .

 35. Po ata te punesuarit e likefloririt cd te bejne .

 36. Lennard says:

  Ne esfel Vafte Like Floriri.Rama behet me i forte se kurre.,Ndersa LSI shkon ne Gop te Monikes

 37. Lennard says:

  Ne esfel Vafte Like Floriri.Rama behet me i forte se kurre.,Ndersa LSI shkon ne Gop te Monikes dhe ne sume te Lul-Hajdutit

 38. vasili says:

  Jo ore jo, nuk ka bythe fshatari nga Skrapari te iki nga qeveria ndonese me zemer e shpirt eshte tek cadra. Nuk iken se I rrjedhin votuesit po I la pa pune. I ben presione ketij shulit te gjate, per te pare sa mban.

 39. ToniMekatari says:

  Iliri e ben mire te iki se ateher shkrihet si parti dhe do te pastrohet skena politike nga keto horra. PD, ashtu si ashtu do te zhduket ne kete forme dhe me keto njerez nga skena politike. I uroj Ilirit neser Rruge te mbare ne perjetesimin e tij

 40. Hasani says:

  Po iku ilir meta nga qeveria….Ju sumcet e ps..jeni në opozitë direkt…Ju akoma keni frikë nga sb…prandaj rrini urte e mos llapni kot.. Dhe suksese në jetë….

 41. Tr says:

  Do ta festojme me shampanja , jo shume larg cadres .

 42. Studenti says:

  Kur ma,,,,,çfar po pret,, 1orë e ma parë.

 43. hasan says:

  Bravo Lpl. qenke spaikarli i vertete.

 44. . says:

  TRADHETIA e 2-te e METES …. qe me voten e popullin kerkon te fshihet VETINGUT bashke me BERISHEN, BASHEN … dhe kompani.

  Z.Rama,
  perpiquni i vetem te injoroni kete aleat-tradhetar duke treguar vendosmerine tuaj per te bere SHTET ne Shqiperi … keni popullin me vete (pervec verioreve qe duan SHTET rrumpalle)

 45. çepani ktu says:

  NE pidh te nones vet te shkoj dhe ky bythqir burr , sikur do prishet bota , njerzit syt ne ball i kan dhe do meritojn ate qeveri qe do votojn ,po zgjodhen RAMEN jan popull qe mendojn per te ardhmen e femijve te vet , po votuan lulin saliun dhe ilirin le te han mutin e vet siç e kan ngren kto 25 vjet demokraci se nuk meritojn me shum , ben ky kurva LSIse , sikur po na ben frik , ik o pler o hajdut o legen .

 46. Crusader says:

  Lajm i mire. Po u terhoq Meta nga qeveria, edhe psikopati i Netes shkon ne shtepi.

 47. populli says:

  Po shume mire do bente sikur te terhiqte ministrat,po me mire do bente sikur te kerkonte nje mocion mosbesimi per qeverine dhe kryeministrin,po akoma me mire do bente qe te shkonte ne zgjedhje vetem dhe ta merrte vesh mire cfare mardhenie ka me voten e popullit dhe ne baze te saje te merrte dhe pergjegjsite,po dhe po te mos merrte pjese ne votime prape mire do bente,se do shkonte atje ku ishte dhe sdo ishte ndonje cudi e madhe.Kjo eshte kasta me e madhe antishqiptre ne historine moderne te saj,po tani sic duket po luhet pjesa e fundit e votimit te paprecedent te reformes ne drejtesi me 140 deputete,nje paburreri e pashoqe,nje frike qe do ti torturoje deri ne momentin e fundit,nje vete vrasje politike,po dhe nje ogur i mire per shqiptaret,keshtu do ndodhe ,se nuk ka si ndodh ndryshe,te mund zullumi.

 48. . says:

  Ky eshte nje “PUC” qe i behet Qeveris Legjitime me voten e popullit…

  Populli kurre nuk ka menduar qe te prishen Qeverite … por jane keto Parti dhe Politikane te felliqur, qe pasi marin voten popullit i mashtrojne dhe pasurohen per vete dhe sapo e shikojne veten ngushte “vendosin” vete duke shperfillu popullin qe i dha voten.

  Meta, Basha, Berisha … ne BURG.

  SH.B.A=ja dhe BE-ja te nderhyjne fuqishem se 25 vjet i kemi mabjtur ne kurriz keto tradhetare dhe plehra te Demokracise … boll … i gjithe populli ne kembe per keto parti qe nuk duan te miren e SHQIPERISE …

 49. MIRA says:

  oiler tradhetari. po hiqi ministrat more peleh more mbeturine .se nuk duam me ta pa serration tend more maskara, se na felleqe si komb dhe si skrapar,jemi mbajtur per besnikeri. por ti na dole joker tradhetari.more palace burre.po largohu nje sehat e me pare se mbyll televizorin kur shot surratin tend more hajdut qe ke vjedhur gjith PASURINE ESHQIPERIS EDI RAMA JI KRENAR SE E NDRYSHOVE SHQIPERINE ,DO MBAHESH MEND SI NJERIU ME I ZOTI QE PUNOVE PER VENDI FATKEQESI E MADHE QE PATE NE KUALICIN PALACON ilir meta ,vdekt ilia meta me gjith monika rrospin,

 50. Ilir Kombi says:

  Ky eshte nje shushunje..nje rrembythje…hajdut ordiner i nivelit te ulet..ska ndryshim nga xhepistat e autobuseve por vetem statusi e ndan…ky vidhte fondet e femijeve te ngujuar te cilet autoritetet e kohes i kishin tranferuar ne Skrapar direkt e re azili i pleqve..fondet qe jepeshin per ta nga BE Likja i krefi dhe i investoi ne fabriken e ujit Bora…ne Skraparin e tij te dashur, te paret nuk ja jepnin vajzen nuse nese dhendri nuk dinte te vidhte bageti…pra, ja ku vjen sot me kostum fosfori kryehajduti delenxhi dhe kokelope..ky shkurtabiq malinj qe ha gjakun femijeve te ngujuar9

  1. Crusader says:

   Meta nuk ka faj. Fajin kerkojeni te Rilindjoti Edi Rama, i cila pasi nxorri dhe vrau njerezit ne bulevard per bllokun e Metes, ne fund beri koalicion duke shurrosur mbi gjakun e tyre. Iliri ka bere punen e tij, por pergjegjesia me e madhe eshte e atij qe sot shet moral Rilindas.

 51. Crusader says:

  Kur i hengri ngjalat drogaxhiu i Netes, i pelqyen, por tani ka ardhur koha ti vjelle nga hundet. Jo per gje, por thjesht nje payback per gjakun e atyre qe u vrane ne bulevard, duke besuar nje sharlatan rilindiot, te incarnuar ne nje pseudosocialist.

 52. Sitica says:

  Mu ne pith te sateme vafsh o kanceri I politikes shqiptare,hajduti Ilit Muti….

 53. I drejti says:

  Kur do na qerrohet ky plehre, ky bandit e hajdut. Ne te semes vafsh more katundar ne mendje e ne shpirt, more malok muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *