VIDEO/ Ilir Meta e “djeg” për ditëlindjen e Monikës, kreu i LSI siç nuk e keni parë ndonjëherë

Ilir Metën rrallë e keni parë kaq në qejf. Në ditëlindjen e 43-të të bashkëshortes, nuk është përmbajtur, por ka hequr kostumin e politikanit standard dhe me një gotë birrë në dorë ka shijuar orët e jetës së natës, në një nga lokalet e Tiranës.

Të ftuar në ditëlindjen e Monika Kryemadhit kanë qenë miq dhe gazetarë të çiftit, ndërsa atmosferën e nxehën të rinjtë e LRI-së me thirrjet për Ilir Metën.

Ndërsa fiku qiriun e vetëm të tortës, Monika Kryemadhi shprehu vetëm një dëshirë. Në prag zgjedhjesh nuk kishte si të ishte vetëm ajo: LSI forcë e parë, raporton “GSH”.

Pasi ka nxehur gjakrat e të rinjve, këta filluan të thërrasin “Meta kryeministër” por kryetari ia ka bërë disa herë me dorë të mos e vazhdojnë këtë thirrje.

 

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “VIDEO/ Ilir Meta e “djeg” për ditëlindjen e Monikës, kreu i LSI siç nuk e keni parë ndonjëherë”

 1. ENDRI says:

  LIGJI ANTIDUHAN FUNKSIONON ME SE MIRE. BRAVO LIKE NJESH TE KEMI DHE NJESH DO JESHE. E MERITON TE JESHE ANETARE I JETA OSHT QEF.

 2. Rexho Filati says:

  e turpshme

 3. ABA-ABA says:

  Qim Peka eshte ai ne krahe te Ilir Metes??

 4. ariff says:

  Familja KRYELOPA kthejani popullit Shqipetar floririn qe I keni vjedhur dhe futuni ne zgjedhjet e qershorit , te shohim sa ju vlen lekura .

 5. Celo Mezani says:

  Kur rinia kalon ne thirrje histerike per lavdine e liderit te madh (qe eshte nje kryehajdut dhe maskara) te ngjashme me thirrjet e rinise fashiste apo komsomolasve te Stalinit, apo gardistet e kuq te Maos, atehere eshte vertete situate e rende.
  Atdheu ne rrezik !!!

 6. xhelo says:

  Ne fakt i takonte ta kalonte me Berishen me rastin e 5 vjetorit te pafajsise qe Gjykata e larte i dha vendimin”nul” Metes duke e futur perseri ne rradhet e njerzeve teper te ndershem.Apo sa mire gatoi ate nate Monika.

 7. Kendoni Hajduterise says:

  Krye hajduti i Shqiperise feston vjedhjet qe jane te ligjeshme per keta bashke hajdute qe festojne kusarine 25 vjecare
  Vashdoni dhe kendoni
  Dhe mos qani kur te vij dita
  Qe ti pagoni

 8. Rr. B. Gramshi says:

  U ndjeva me turp mbasi pashe vidiot. Bajraktarizem, injoance! Mjere ne.

 9. BESIM, QETESI E DASHURI says:

  Mire se vini ne Al- banistanin e sheikut Ilir Meta.


  Me besim, dashuri e qetesi LSI do veting dhe reforme drejtesie.

  – Kerkoi konsesusin disa muaj me pare, pasi u ndryshuan rregullat, e votoi menjehere, me pas per ligjin e amnistise skishte nevoje per konsesus se vete Edvin Rama e Majko e bekuan ndryshimin, dhe tani perseri kerkon konsesus per hir te demokracise. Kanceri LSI DHE kRYEHAJDUTI.
  aH SIKUR TA DIJE SA SHUME TE URREN POPULLI O sHTANGIST.

 10. Floriri says:

  Ditelindje si miting pune katunarie

 11. ..... says:

  Po perpiqet qe te na mbush mendjen qe ai ska frike.
  Kete gje se ka bere asnjehere po tani perpiqet te trimeroje hajdutet rreth vetes qe ai eshte i pandeshkueshem.

 12. enter"" says:

  Tashme nuk te ben me pershtypje injoranca dhe mungesa e klasit nga dy fshatare si Monika dhe Iliri
  Turpi eshte per ata lepires bythe te rinj qe duartrokasin keta maskarenj.

  Mjere Shqiperia nga injorantet

 13. Tia says:

  Bobo, eshte bere Monika si nexhmije Hoxha me kohen e vet. Popull injorant.

 14. inf says:

  liri monika meta çorrovoda turpi i Shqipnise
  Lordi meta 4 KM XHADE 35 MELEON EURO
  BRAVO lsi shoqate hajnash e kerrbythjesh bravo meta
  je dhe ngelesh Krye HAJDUTI ME I MADH I TE GJITHA EPOKAVE
  O LIKE BLLOKU O LIKE FLORINI O MASKARA KUSAR ZUZAR JE TI
  PTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *