FOTOT/ 49 vjeç, por Jason Statham është një “kafshë”

Jason Statham është një nga aktorët e “fortë” më të pëlqyer dhe më të suksesshëm dekadën e fundit.

Tashmë ai ka kapur të 49-at, por mbetet një “kafshë”.

Këtë e tregojnë edhe këto foto.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason.jpg","attachment_id":"665085"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-1.jpg","attachment_id":"665086"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-2.jpg","attachment_id":"665087"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-3.jpg","attachment_id":"665088"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-4.jpg","attachment_id":"665089"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/jason-5.jpg","attachment_id":"665090"}]

1 komente në “FOTOT/ 49 vjeç, por Jason Statham është një “kafshë””

  1. enter"" says:

    haha, burrat ne shqiperi ne moshen e tij e kane barkun qe u vjen tek goja hahahahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *