Nënkryetari i PD sulmon Fleckenstein: Ta kanë bërë shërbimin, nuk çuditemi që flet kështu

Nënkryetari i PD, Edmond Spaho ka reaguar ashpër sas deklaratave të raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein ku u shpreh se krijimi i një qeverie teknike nuk është i nevojshëm dhe se debati duhet të zhvillohet ne parlament.

Spaho shkruan se nuk është i çuditur me atë ç’ka tha sot eurodeputeti.

Ai madje ka hedhur akuza të forta, ku sipas tij Fleckenstein është paguar për të bërë deklarata kundër opozitës.

Pavarësisht deklaratave te eurodeputetit, Spaho thote se opozita nuk do të heqë dorë nga qeveria teknike pavarësisht atyre që thotë Fleckenstein.

“Nuk çuditemi që flet kështu. T

a kanë bërë shërbimin.

Por edhe ne mos kujto se do ndërrojmë mendje nga çfarë thua ti”, shkruan Spaho.

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Nënkryetari i PD sulmon Fleckenstein: Ta kanë bërë shërbimin, nuk çuditemi që flet kështu”

 1. Meti says:

  Ore ,Spaho!
  Çështë ky virus që ju ka kapur të gjithë?
  Jeni çmendur fare!
  Turp të keni!
  Palo burra!
  Na fëlliqët sy botës!

 2. Poshte pseudemokracia says:

  po po revizionistet amerikane dhe shovinistet rus ti marrin te keqen republikes popullore te shqiperise….nuk dini ca te thoni tani qe ju erdhi fundi o plerat e pd

 3. Tiranare says:

  Paske humbur komplet personalitetin

 4. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  korrak sunit,a nuk thot te njejten gje ndaj evropianeve edhe beqiri Erdogan………..!!??
  plehrat arabe kane te njejten turi,turi derri………………

 5. L leshi says:

  Ja dhe PD si dikur PPSH i gjeti dhe armiqt e jashtem qe j duan te keqen REPUBLIKES POPULLORE SOCIALISTE TE SHQIPERISE. PERPARA PD ME UDHEHEQESIN SALI BERISHA.lavdi marksizem leninizmit ne partine demokratike..

 6. Kuq e zi says:

  Edhe tramp te thote hyni ne kuvend ju po ashtu do i thoni qe rama te ka ble
  I gjithe ky mort perqark pd-s e ka emrin veting
  Ne 25 vjet askujt nga kjo parti si paska shkuar mendja qe nje dite para ligjit do jete njelloj me tjeret
  Jeni coroditur sikur keni marre lajmin qe babai juaj eshte komshiu

 7. Viola says:

  Ku ka degjeneruar PD ,turp per gjuhen qe perdorni .Kjo tregon qe kjo eshte menura dhe koncepti i te jetuarit nga keta pseudodemokrate.

 8. Zef says:

  Pse kane mbet vetem nje tufe hajdutesh dhe keqbersish ne çader?. Demokratet e thjesht e te ndershmen nuk kan asnje lidhje me çadristet.
  Çadristet kane vjedhur vete, dhe te gjithe tjeret is quajne hajdute, kane dhe jane korruptuar vete dhe te gjithe tjeret i bejne si vehtja, kane vjedhur zgjedhjet, parate, tokat dhe çfare nuk kane bere dhe luftojne dhemb per dhemb se kane frike se u ka ardhur fundi.

 9. Niku says:

  Ku flet o Mondi ne Pilur, mbas darle kur mblidhesh me familjaret dhe tregoni barsoleta!
  Nuk ju vjen zor o derezinj nga marrezite qe nxirni nga goja!
  Fajin e keni aty brenda tek Bimbashi!
  Hiqeni ate te liroheni se po dilni te gjithe karabusha.

 10. ABC says:

  Duhet kontrolluar ajri ne ambjentin e cadres qe ketu e tutje……nuk ka mundesi……dicka ju hedhin nga kryeministria.

 11. Avni Rystemi says:

  Nuk e di sa e vertet esht se as nje gazet tjeter nuk e ka ket deklarat ! Jam demokrat mos keqkuptohemi :/ as nje her nuk kam votuar perseri mos keqkuptohemi :/ por per zgjedhjet e radhes dhe nese do behenzgjedhje te parakoheshme mbas ketyre un votoj PS ne fakt do doja te votoja avokat Ngjelen ose bojaxhiun se ata me duken me te sinqert dhe e din cfar duan , e zgjata pak por jam me idet demokrate qe ne shqiperi te gjitha partit i kan keto ide , demokraci nuk do te thot ai qe ka emrin por ai qe e egzekuton si plan , pd’ja sot esht ber per tu qar vashdoni votojeni ju qe keni shpres per poste se te gjatin do hani dhe po vajtet ne ato poste si ai i doganes dje . Robt atyre qe nuk mendojn per femijet tan

 12. 456 says:

  JAM DAKORT ME KOMENTUESIN E PARE ,,NA FELLIQEN KETA DOKTORRE DHE EKONOMISTE TE KTHYER NE POLITIKAN,,,,,,KETA TE PD,,PASI VODHEN SA PLASEN BUXHETIN E SHTETIT ,VODHEN KREJT POPULLIN SHQIPTAR PA DALLIM FEJE ,KRAHINE, DHE IDEJE, TANI DUAN TE FITOJNE NE TAVOLINE ,,SEPSE POPULLI NUK I VOTON,,,PO MOS U MERZISNI,,,DO VIJE MC,CAIN DHE AI DO PERPLASI KOKE ME KOKE KETA PALACO,,,,KEMI 25 VJET QE BEJME SHERR ,,SEPSE INSTITUCIONET I KRIJOI PD DHE PS TE DOBETA DHE REFORMAT NUK I BENE 10 -15 VJET PERPARA,,,ATA QE JANE NE CADER TI BEJNE PYETJE VETES SESI NA SHIKON SOT EUROPA,,,,,A IA SHTOJME KREDIBILITETIN SHTETIT TONE SHQIPTAR NE EUROPE,,,ME KETO AKUZA T PABAZA DHE CADRA LIBIANE,APO TROPOJANE…////

 13. Tak Tak says:

  Mos u ban merak o Spahi i turqve e dime se Europa per ty e sojin tend eshte lindja,vjedhja e korrupsioni

 14. Drejtesia says:

  Je një bajgë e ndyrë.

 15. ILIRIA E BASHKUAR says:

  O SPAHO O NJERI SHPELLASH.

 16. Devolliu nga Sinica says:

  I erdhi goja dhe “xhuxhit” per te dhene dhe ai “kontributin” etijne kete maskarade te PD,sepse deri tani flisnin “te gjatet”.Phu race e qelbur nuk lini gje pa sajuar.

 17. Shigjetari says:

  O zoti Spaho! Nuk po te njoh me. Çfare halli ke qe je bere nje me ca qe duan t’i rreshkasin drejtesise se vertete? Po zoti Kukan i blere eshte pasi edhe ai ka thene te pakten dy here qe te ktheheni ne parlament.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *