VIDEO/ Lajmi i rremë se një sulm terrorist po ndodhte shkakton panik gjatë paradës së Pashkëve në Spanjë

Një alarm i rremë për një sulm terrorist ka shkaktuar panik mes njerëzve të cilët po festonin në një paradë Pashkësh në Spanjë.

Në publik ishte përhapur lajmi se një terrorist kishte marrë një kamion dhe ishte drejtuar për në vendin ku ata po bënin paradën e Pashkëve.

Gjithashtu ishte përhapur lajmi se ishin vrarë dhe dy persona, dhe kjo gjë jo vetëm shkaktoi panik tek njerëzit, por ata filluan që të largoheshin nga parada duke vrapuar.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/9-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/9-2.jpg","attachment_id":"665103"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8-3.jpg","attachment_id":"665102"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/7-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/7-2.jpg","attachment_id":"665101"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/5-3.jpg","attachment_id":"665099"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/4-3.jpg","attachment_id":"665098"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3-4.jpg","attachment_id":"665097"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/1-5.jpg","attachment_id":"665095"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8-2.jpg","attachment_id":"665094"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *