FOTOT/ Moderatorja e njohur ballkanase pushohet nga puna, sepse punonte edhe si… prostitutë

Moderatorja e rrjetit të njohur në Ballkan, Pink, Senada Nurkiç, është pushuar nga puna.

Arsyeja?

26-vjeçarja punonte edhe si prostitutë.

Vetë Nurkiç, që prezantonte një program të njohur në Bosnje, kishte pranuar disa muaj më parë se punonte si prostitutë.

Prostitucioni është i paligjshëm, por ajo tha se nuk kishte frikë, pasi mbrohej nga një politikan i rëndësishëm.

26-vjeçarja deklaronte se shkonte vetëm me biznesmenë dhe njerëz ta pasur, por që ishin edhe të bukur.

Ajo kërkon rreth 600 euro për seks me një person dhe mbi 1 mijë euro për seks në grup, ndërkohë që merr dhe dhurata të shumta.

Prostitucioni është një punë si çdo punë tjetër. Nuk shoh asgjë të gabuar.

E shes trupin tim për të mbijetuar dhe të ndihmoj veten me para. Nuk shoh asgjë gabim.

Disa vajza thjesht e ëndërrojnë këtë, ju betohem. Përveç parave, më bëjnë edhe dhurata të shtrenjta”, deklaronte ajo pak muaj më parë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada.jpg","attachment_id":"665654"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-5.jpg","attachment_id":"665661"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-3.jpg","attachment_id":"665659"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-6.jpg","attachment_id":"665662"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-2.jpg","attachment_id":"665658"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-7.jpg","attachment_id":"665663"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-4.jpg","attachment_id":"665660"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/seanda-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/seanda.jpg","attachment_id":"665656"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/senada-1.jpg","attachment_id":"665657"}]

2 komente në “FOTOT/ Moderatorja e njohur ballkanase pushohet nga puna, sepse punonte edhe si… prostitutë”

  1. Gopisti në pension says:

    Sa ka si këto në shqiperi

  2. Mamurrsi trim says:

    Alkete Vejsiu mbas nje karriere te tille gjeti burre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *