FOTOT/ Rama e nis ditën duke u tallur me dy B-të…

Kryeministri Edi Rama ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale mbrëmjen e djeshme, ndërsa ndiqte ndeshjen Juventus-Barcelona.

Ai ka bërë disa postime, pas golave të shënuar nga skuadra bardhezi, për të cilën ai bën tifozllëk.

Një komentues e ka ngacmuar duke i thënë se njerëzit s’kanë bukë të hanë, ndërsa t’i merresh me Juventusin.

Por Rama ia ka kthyer me humor, se do jetë tifoz i Arsenalit.

Ndërkohë, sot në mëngjes ka postuar një foto që ironizon Barcelonën dhe çadrën e Bashës.

Në rrjet ndërkohë, ka pasur pafundësisht meme për ndeshjen e mbrëmshme mes Juventusit dhe Barcelonës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-4.png","attachment_id":"665554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-4.png","attachment_id":"665556"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-4.jpg","attachment_id":"665560"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-1.jpg","attachment_id":"665557"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-5.jpg","attachment_id":"665562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-2.jpg","attachment_id":"665558"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-3.jpg","attachment_id":"665559"}]

4 komente në “FOTOT/ Rama e nis ditën duke u tallur me dy B-të…”

 1. kashi says:

  mbetet gjithmon i madh dhe me shume humor rama

 2. Aleksander says:

  Rama e nis diten duke tallur B… me dy B…te !-Po s’e morem vesh po tall BY….apo Bo….. me Ba dhe Be ?

 3. coli says:

  Po Linden qe e ka ndertuar vilen me “para gjaku” e kishte afer kur e shkruajti?!
  Po Gregun qe ka blere syzat me para gjaku te njerkes afer e kish?!

 4. Theo says:

  o Coli,o mercenar i rrumpallekut qe e late Shqiiperine Anadoll, ashtu sic desh Rusia, Serbia, Greqia, Basha,Meta dhe Blushi te gjithe hajvanet e ketij kombi qe kane dale hapur kunder Amerikes, Evropes dmth perparimit te kombit tone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *