Gazeta e Koço Kokëdhimës: Berisha, më i mirë se Edi Rama

Shkarkimi i kreut të Këshillit të Qarkut të Vlorës, Sadrit Danaj, njeri i Koço Kokëdhimës, ka sjellë reagimin e këtij të fundit.

Nëpërmjet gazetës së tij, Kokëdhima thotë se Rama është më i keq se Sali Berisha.

“E priste hakmarrjen të paktën prej nëntorit 2016 kur doli në krah të ish –deputetit Koço Kokëdhima, në takimin e Sarandës më 19 nëntor, nga ku do të merrnin udhë dhjetëra takime të lëvizjes Zgjidhja, ku tashmë Sadriti është drejtues për Jugun.

E vetmja gjë që e vret Sadritin është mënyra se si po e trajton PS –ja medimin ndryshe në parti, duke përdorur metoda që as Berisha në kohën e tij nuk bëri ndaj zyrtarëve vendorë të PS-së apo të p unësuarve në administratën shtetërore”, shkruan Shekulli.

Gjërat ndryshojnë shumë shpejt në politikën shqiptare, dhe tashmë për Kokëdhimën, Berisha qenka më i mirë se Rama.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Gazeta e Koço Kokëdhimës: Berisha, më i mirë se Edi Rama”

 1. Celo Mezani says:

  O Koco K.
  Rama te besoi dhe te dha pushtet (te pamerituar) duke i mbajtur vete kostot ne kurriz si brenda PS-se dhe ne elektrorat.
  Ti e shperdorove dhe doje te ktheje Vloren e Saranden ne ciflig personal.
  Ti je jo vetem qen i pangopur, por edhe qen mosmirrenjohes.
  Rri ne mjerimin tend tani. Ik pallohu me Berishes, se ai ka talent qe me nje te pallume i kthen burrat ne gra haremi.

 2. Sparetaku says:

  O Koço Ndyresira.Palaço ke qene dhe ashtu je akoma.Si ore qenka me i mire Saliu nga Rama? Po ai te leroi te teme e tete shoqe,nuk ka lene gje pa then per ty o mut,dhe ti e mburr? Ik te Saliu,behu depytet,se per atje je i vlefshem,pasi ps-te nuk mban mbeturina si ty.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *