Bujar Nishani: Jam në kontakt me Ramën e Bashën për takimin mes tyre

Presidenti Bujar Nishani ka folur ditën e sotme te “Ora News” për takimin Rama-Basha, të cilin ka marrë përsipër ta ndermjetësojë.

Nishani tha se është në kontakt me Ramën dhe Bashën për takimin.

Por ai tha se akoma nuk është caktuar tema e diskutimit dhe kornizat e tij.

“Jam në kontakt të vazhdueshëm me ta.

Ende nuk kemi përcaktuar temat e diskutimit.

Jam i gatshëm të diskutojmë për çdo gjë, për shtyrje zgjedhjesh, për qeveri teknike etj, nëse palët bien dakord”, tha Nishani.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Bujar Nishani: Jam në kontakt me Ramën e Bashën për takimin mes tyre”

 1. Ha ha says:

  Me mire diskutoni per Odeten o jari

 2. artan says:

  uuuups, i paska shkare goja se qenka dakort te nderjmetesoje te gjitha budallalliqet qe do PD-ja. Sherbetor partiak erdhi, sherbetor ngeli dhe sherbetor po iken.

 3. adeci says:

  Mos i qeth mustaqet hic!

 4. drita says:

  Dmth usta Nishani eshte dakort per shtyrje zgjedhjesh, qeveri teknike….Une mendoj qe Rama mos te pranoje fare takim me ndermjetesim te Nishanlliut, tryeze tjeter po

 5. Ladi says:

  Vetem per te zbatu ligjin dhe kushtetuten nuk diskuton ku lumemadh..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *