Rama vijon të tallet me Bashën, ja çfarë poston kësaj here shoqëruar me …”Teta Ollgën”

Ashtu si edhe dje, Kryeministri Edi Rama ka krijuar një “kategori” të re në faqen e tij në rrjetin social Facebook, talljet me kundërshtarët politikë.

Kësaj here Kryeministri ka postuar një foto të personazhit të njohur të filmit “Zonja nga Qyteti”, “Teto Ollgës” (të luajtur nga e ndjera Violeta Manushi)

“Ky Luli më duket si ato tipat që kur e di që do ngrihet në mësim, bind gjysmën e klasës të lërë orën për të shpëtuar vetë”, citohet sipër fotos në fjalë, – shkruan Rama teksa “shpërthen” në të qeshura.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-3.jpg","attachment_id":"666262"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/edi-rama_1492080414-6590350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/edi-rama_1492080414-6590350.jpg","attachment_id":"666259"}]

2 komente në “Rama vijon të tallet me Bashën, ja çfarë poston kësaj here shoqëruar me …”Teta Ollgën””

 1. Klimax says:

  Me sa duket edhe Edi Rama ka perfunduar ne llumin e cadres se banalitetit te politikes shqiptare!!!!!
  Nuk e kupton ky tip se shqiptaret dhe bota presin nga kryeministeri i Shqiperise seriozitet per zgjidhjen e krizes dhe paralizes politike e institucionale ne vend dhe jo humor pa kripe dhe llogje kafenesh e pa bereqet??!!
  Nuk e kupton “rilindasi” se Shqiperia shfaqet si shembelltyra e se keqes ne Europe e ne bote??!!
  Kush eshte pergjegjes per korrupsionin, krimin, vrasjet, drogen, mafien, mungesen e shtetit, varferine, papunesine, mizerjen, emigracionin e pafund, radikalizimin fetar, mentalitetin feudo-mesjetar e nacionalizmin primitiv ne rritje ne Shqiperi?
  Per sa kohe akoma duhet te qeverisi ky kryeminister qe pergjegjes per punen e tij ne vend te jete Ai dhe qeveria e tij dhe jo opozita, Enveri, Zogu, kinezi, rusi, greku, serbi, turku, ………..??!!

 2. Beni says:

  Shume e bukur kjo.Luli vetem hallin e tij ka, bile as hallin e Sales nuk ka, do vetem te shpetoje koken e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *