VIDEO/ Polici bën për siptal këmbësorin se nuk kaloi tek vijat e bardha

Një polic në SHBA është konfliktuar me një qytetar pasi ky i fundit nuk zbatoi rregullat e qarkullimit rrugor. Ngjarja nisi pasi një qytetar ishte duke kaluar në një kryqëzim, por jo tek vijat e bardha. Kaq ka mjaftur që polici ta ndalonte këmbësorin dhe ta gjobiste atë. Pas debatit me policin për gjobën, ky i fundit e shtrin në tokë dhe e grushton, ndërsa më pas i vendosen prangat më ndihmën e kolegut të tij.

Policia e Sakramentos në SHBA bëri me dije se kanë  filluar hetimet ndaj policit, ndërsa këmbësori është liruar pak orë pas arrestimit.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Polici bën për siptal këmbësorin se nuk kaloi tek vijat e bardha”

  1. Ja keshtu na duhen ca polic ne kete vend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *