VIDEO / Tym e flakë te Kryeministria, acarohen në mbrëmje protestuesit e PD. Hedhin fishekzjarre e flakadanë në oborr

Protestues dhe simpatizantë të opozitës, kanë hedhur mbrëmjen e së enjtes dhjetëra flakadanë dhe fishekzjarrë në oborrin e Kryeministrisë.

Nuk dihen arsyet e këtij acarimi të protestuesve por për disa minuta me radhë oborri i godinës qeveritare është pushtuar nga flakët. Nuk ka pasur dëme materiale apo të lënduar.

Sheshi para çadrës është mbuluar nga tymi, por pranë kryeministrisë nuk janë parë forca policie.

Më pas situata është qetësuar dhe protestuesit janë kthyer për të kaluar natën në çadër, kur për pak ditë bëhen 2 muaj nga nisja e protestës.


vvv by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “VIDEO / Tym e flakë te Kryeministria, acarohen në mbrëmje protestuesit e PD. Hedhin fishekzjarre e flakadanë në oborr”

 1. boom says:

  Rrasini brenda keta serbo-shpellare per terrorizem.

  1. muco says:

   do ti kete lene lyli po byrek te shkretet hahaaahhaaa

 2. lulushi says:

  Ujku mjergull do.
  Eshte ujku berisha qe do te vrasi sozin e enverit lul bimbashin qe po shkatrron imperializmin.

 3. Ben says:

  Kjo eshte ADN-ja e Pd-se.Dhunë.

 4. orient says:

  ..u sos durimi..!!..u sos shpresa?!

 5. CDO TOLERANCE NDAJ KESAJ PARTIE TE KRIMIT NE DHJETRA E DHJETRA RASTE QE NGA THEMELIMI NE DHJETOR-1990, E CON VENDIN NE SITUATA TE RENDA, SEPSE KESHTU DI KJO RRACE E NDYRE PARTI-DEMOKRATIKE, PARTI E KRIMIT. NDRYSHE ASNJEHERE NUK VJEN NE PUSHTET ME VOTE TE LIRE.

 6. Aureli says:

  He maloqet duan gjithcka me dhune

 7. shoku says:

  Meshirojini o Zot se nuk dijne ç’bejne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *