Ngjarja në Durrës/ Flet djali i viktimës: Pashë tmerr me sy, babi ishte shpërfytyruar

“Pashë tmerr me sy babi ishte shpërfytyruar. Shteti i dënojë autorët ti beje shembull”.

Kjo është përgjigjia që jep djali i të ndjerit Agim Arapi, Dervis Arapi kur e pyesin lidhur me ngjarjen e rëndë që tronditi Durrësin pak ditë më parë.

Edhe gruaja e Agim Arapit Vjollca Arapi nga ana tjetër, deklaron se Jurgeni duhet të dënohet dhe kështu mund të parandalojnë një tjetër krim.

“Jurgeni deri tani 2 vrasja shteti ta dënojë.  Ai ishte molla e sherrit.  E kemi parë të shëtiste këtej. Jurgeni dhe vëllezërit Ekonomi erdhën erdhën në dyqan mbyllën qepenin dhe masakruan Agimin. Gjithçka është e filmuar nga kamerat e sigurisë. Shteti duhet ta dënojë Jurgenin mund të parandaloje tjetër ngjarje”, tha Vjollca per News 24.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ngjarja në Durrës/ Flet djali i viktimës: Pashë tmerr me sy, babi ishte shpërfytyruar”

  1. sapa says:

    Cili shtet?beje vetingun vete se shtet ska e sdo te kete!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *