Rama: Do të humbasim shumë nëse rikthehemi pas

Tashmë e ka kthyer në traditë! Çdo mëngjes, kryeministri na sjell foto ku tregon transformimin e objekteve dhe zonave të ndryshme, falë reformave të qeverisë.

Duke qenë se jemi vera po afron, kryeministri Rama ka zgjedhur pikërisht një foto bregdeti shqiptar për të na thënë mirëmëngjes.

Në foto ai evidenton ndryshimin që ka pësuar plazhi i Spillesë nga viti 2013 dhe sot.

“MIRËMËNGJES  😀dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të plazhit publik pranë derdhjes së lumit Shkumbin më 2013 dhe sot 🌹Shumë është bërë. Ende më shumë mbetet për t’u bërë.

Por edhe shumë ka për të humbur. Prandaj përpara #PërShqipërinëQëDuam 🇦🇱 🇪🇺 #PS 🌹#Shtet 💪#Punë 👍#Mirëqenie”,  shkruan Rama.  

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/det-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/det.jpg","attachment_id":"666651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-juve-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-juve.jpg","attachment_id":"666648"}]

2 komente në “Rama: Do të humbasim shumë nëse rikthehemi pas”

  1. Besniku says:

    Z. Kryeminister, nuk duhet ta thoni kete gje! Po ata te cadres per kete jane ne cader, qe te humbet cdo gje qe eshte arritur deri tani.
    Ata duan 2 Prillin e 1991, ’97, ’98, 2011. Nuk e ke kuptuar ende nje gje te tille.

  2. 2 B=1M says:

    Do ti bejme gropen vetes, thuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *