Rama qesh me lajmin për ekzekutimin e Bashës: Mos dëgjoni çfarë pompohet në katundin mediatik…

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës së tij për shtyp, është pyetur edhe mbi lajmin për një plan ekzekutimi për Lulzim Bashës.

Rama ka qeshur kur është pyetur, duke thënë se nuk ka asnjë skenar për vrasjen e Bashës.

Nuk ka asnjë skenar për të ekzekutuar kruen e opozitës.

Ekspretiza tregon se nuk ka asnjë informacion të besueshëm, megjithatë janë marrë të gjitha masat sikur kjo është e vërtetë.

Por përtej çfarë pompohet në katundin mediatik, ju siguroj se kryetari i Partisë Demokratike është më i mbrojtur se asnjëherë tjetër”, tha Rama.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama qesh me lajmin për ekzekutimin e Bashës: Mos dëgjoni çfarë pompohet në katundin mediatik…”

  1. wow says:

    Po nqs ekzekuton vetveten cfare pergjegjsie do te kete qeveria?
    Patjeter qe ti Rama do te akuzohesh, pse nuk dhe dorheqjen qe te kiste plotesuar tekat e te ndjerit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *