Topalli zbukuron vezët e Pashkëve me ‘gurë’ diamanti në paqe, Basha në çadër kërcënon ndërkombëtarët…

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ditën e sotme me anë të një postimi në facebook ka publikuar foto disa foto ku tregon se po pregatitet të festojë Pashkët.

Në fotot e saj duken vezët e zbukuruara mjaft bukur të cilat të sjellin menjëherë atmosferën e festës. Por një detaj tjetër interesant janë diamantet me të cilat Topalli i ka zbukuruar ato.

“Duke u pergatitur me festu Pashkët”. Vezët mund të jenë të vërteta por zbukurimet me gurë diamanti me siguri do jenë false.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/topalli-veze-408x350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/topalli-veze-408x350.jpg","attachment_id":"667261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vezet-jozi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vezet-jozi.jpg","attachment_id":"667264"}]

5 komente në “Topalli zbukuron vezët e Pashkëve me ‘gurë’ diamanti në paqe, Basha në çadër kërcënon ndërkombëtarët…”

 1. Qifi says:

  Eshte fiks dora e jozit se me kujtohet kur kapye Karin tim ne puke.

 2. asd says:

  Kurse une mendoj qe diamantet jane te vertete dhe vezet jane false. 8 vite ne pushtet ka pase kohe me ble diamante.

 3. Do ja coj mongolo arnauteve ne cader ne emer te jezusit.Kemi shprese se do behen edhe keta cadristet njerez pa bisht.

 4. mira says:

  Vezet qenkan te bukura,por shporta qenka me pluhur shekullor! !!.

 5. merushe says:

  Xhozi, merr nje furce dhe fshije shporten se e ke zhul.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *