FOTOT/ “E gjeni dot dikë që e sheh Lulin, siç e sheh Nardi”: Rama në takim me Metën, por gjen kohë të tallet me Bashën

Kryeministri Edi Rama këto ditët e fundit ka vendosur ta thumbojë Lulzim Bashën, me meme të ndryshme që bëhen për të në internet.

Së fundmi ka postuar një meme me Bashën dhe Nard Ndokën.

Rama e ka postuar këtë meme pikërisht në kohën që ndodhej në takim me Metën.

Më poshtë disa nga memet që ka postuar Rama, për të ironizuar Bashën.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme.jpg","attachment_id":"667422"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-1.jpg","attachment_id":"667423"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-2.jpg","attachment_id":"667424"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/meme-3.jpg","attachment_id":"667425"}]

1 komente në “FOTOT/ “E gjeni dot dikë që e sheh Lulin, siç e sheh Nardi”: Rama në takim me Metën, por gjen kohë të tallet me Bashën”

 1. Diktaturë Reale & Demokraci Rrjetesh Sociale says:

  PARTITE POLITIKE SHQIPTARE = BANDA POLITIKE.
  -Kemi pasur Kryeminister qe vret qytetar te varfer;
  -Kemi 4 vjet Kryeminister qe burgos qytetar te varfer;
  -Kemi patur Kryeminister qe “u shkri fare” nepermjet qytetarit dixhital;
  -Kemi Kryeminister qe i “shkon e gjithe djersa çurk” ne twitter dhe facebook;
  -Kemi patur dhe kemi Kryeministra totalisht servila te A.Merkel apo F.Hollande;
  -Kemi patur dhe kemi Kryeministra totalisht hierarkik ne krye te Bandes se vet Politike;
  -Kemi patur dhe kemi Kryeministra qe popullin shqiptar vazhdojne ta degdisin ne 4 anet e botes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *