Takohen në fshehtësi negociatorët e PS dhe PD për krizën politike

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Negociatorë të mandatuar nga kryeministri Edi Rama dhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u takuan pasditen e kësaj të shtune.

Burime të lapsi.al thanë se ballë për ballë kanë qenë deputeti socialist Taulant Balla dhe ai demokrat Oerd Bylykbashi.

Të njëjtat burime thanë se përfaqësuesi i opozitës ka shprehur edhe një herë vendosmërinë për kushtin tashmë të shprehur të qeverisë teknike.

Palët janë tërhequr duke lënë të hapur mundësinë e një takimi të dytë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *