VIDEO/ Moment fatal. Kamioni përplas drejtuesin e motorçikletës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy persona  që po udhëtonin me një motorçikletë janë përpalsur nga një kamion.

Ata u aksidentuan pasi në momentin që ata po shkëmbeheshim me kamionin është hapur dera e pasme e tij dhe i ka rënë në fytyrë drejtuesit të mortorçikletës.

Drejtuesi i komionit nuk ka parë gjë  dhe vazhdon i qetë rrugën. Ngjarja ka ndoshur në Kinë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *