Horror në Kamëz, 21-vjeçari i hyn në shtëpi dhe përdhunon një 11-vjeçare

Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e kryeqytetit, pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë të mitur.

Ngjarja e rëndë ndodhi në banesën e vajzës 11-vjeçare.

Policia e Tiranës raporton se në pranga përfundoi 21 vjeçari me inicialet, S.K .

I riu, banues në Kamzë, më datë 13.04.2017, u fut në banesën e shtetases L.K, 58 vjeçe, dhe më pas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të mitur, 11 vjeçe, raporton policia.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Horror në Kamëz, 21-vjeçari i hyn në shtëpi dhe përdhunon një 11-vjeçare”

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    gjthndej horrore perdhunimesh,vrasje makabre,koka te prera,grabitje,trafik poutanash,tone hasisi…………o Zot kjo fare e keqe sunite nuk njef LIMIT!!!!???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *