FOTOT/ Noel Leon rrëfen për fillimet e karrierës si modele: Mendoja se ata që më ofronin punë donin të më çonin në krevat

“Fillova me modelimin, ndërsa zbuluesit e talenteve filluan të më afroheshin. Në fillim kisha dyshime dhe isha e pasigurt, sepse mendoja se duan të më dërgojnë në krevat”. Kështu është shprehur modelja Noel Leon. për fillimin e karrierë së saj në modelin.

“Megjithatë, kur fillova të marr gjithnjë e më shumë oferta për punë, mu rrit vetëbesimi”, ka rrëfyer bukuroshja për revistën Maxim.

Gjithashtu Noel thotë se atë shpeshherë nuk e marrin seriozisht kur flet me miqtë, ndërsa ka treguar se modelimin e ka mësuar nga filmi “Zoolander”.

Noel Leon  është një femër që ndiqet shumë në rrjetet sociale, falë fotografive që shpesh janë me përmbajtje provokuese. Ajo mes tjerash është edhe aktore dhe mjeshtre e jogës, ndërsa në Instagram ka publikuar mbi 100 fotografi, të cilat janë parë nga mbi 835 mijë ndjekësit e saj.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noel1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noel1.jpg","attachment_id":"668582"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe7.jpg","attachment_id":"668581"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe6a-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe6a.jpg","attachment_id":"668580"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe6.jpg","attachment_id":"668579"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe5.jpg","attachment_id":"668578"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe4a-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe4a.jpg","attachment_id":"668577"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe4.jpg","attachment_id":"668576"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe3b-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe3b.jpg","attachment_id":"668575"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe2.jpg","attachment_id":"668574"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe1a-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe1a.jpg","attachment_id":"668573"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/noe1.jpg","attachment_id":"668572"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *