Rama batuta me komentuesit: Ta bësh Shqipërinë, Gjermani nuk është si të veshësh bluzën e Kloses në plazh

Kryeministri Edi Rama, pas një dite shumë intensive me takime ka gjetur kohën edhe për të replikuar me disa prej ndjeksve të tij në Facebook.

Edhe në këtë rast Rama nuk i ka kursyer batutat apo dozën e ironisë.

Një qytetar i kërkon shefit të qeverisë të vrasë veten.

E menjëhershme ka qenë dhe përgjigjja e kryeministrit, ku i shpjegon se këtë veprim ekstrem e bëjnë ultrasit dhe se ai nuk ishte i tillë.

Qytetari : JEMI ME TY EDO…POR PER SHQIPERINE QE DUAM DUHET TE BESH ME SHUM PUNE …ME SHUM LIGJE …POPULLI E DI QE TI JA KALON PDse PER TE BER SHTET …POR PRESIM QE TI TE BESH SHQIPERIN SI GJERMANIA SA ME SHPEJT

Edi Rama Ah Edi, te besh Shqiperine si Gjermania nuk eshte aq kollaj sa te veshesh bluzen e Kloses ne plazh, eshte ca si shume shume me e veshtire miku im😀

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Rama batuta me komentuesit: Ta bësh Shqipërinë, Gjermani nuk është si të veshësh bluzën e Kloses në plazh”

  1. Amnistia e Rama zanit says:

    Gjermania dhe Italia te na marrin te keqen.

    Prandaj duhet nje Edrama ta pastroje Shqiperine nga plehrat Italiane, Gjermane apo nga Siria qe po mbysin Shqiperine.
    Se ne fund te fundit me Novruzin ne krye dhe shokun Edi ne balle ska fuqi te na bej balle.

  2. Mihali says:

    Ishte nje kohe jo shume e larget qe Shqiperia ishte duke ja kaluar Gjermanis.Ha ha ha ha haaaaaa.Puuuupuu Cfar satrapi kishim !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *