VIDEO/ Polici i Krimeve të Rënda grushton dhe arreston qytetarin në Elbasan, në sy të familjes

Siç shihet edhe nga pamjet filmike një person u prangos në sy të gruas në Elbasan, teksa ishte duke lëvizur me biciklete.

Ngjarja ka irrituar shumë të pranishëm, që e quajnë të arrestuarin një personi hallexhi.

Gjithçka ka ndodhur tek ura e Zaranikës, në afërsi të doganës në qytetin e Elbasanit.

Personi që ka parë gjithçka bën me dije se burri me bluzë të bardhë që po i vë prangat hallexhiut të pambrojtur, është polic i krimeve të rënda dhe jashtë orarit të punës, shkruan JOQ.

“E quajnë Ajet. Mbiemrin nuk ia di. Ai është i krimeve të rënda e nuk ka lidhje fare me atë person, por ia bëri vetëm se i zuri rrugën me biçikletë. Edhe pse ai kishte me vete gruan dhe kalamajtë, polic Ajeti e quajti edhe me grusht, por nuk e filmova dot”, thotë qytetari.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Polici i Krimeve të Rënda grushton dhe arreston qytetarin në Elbasan, në sy të familjes”

 1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  hahaha,Corapekuq me ”AJETA” nuk behet shteti,race rrumpalle…………………plehra arabe!

  1. Edkari says:

   Duhet te jete ndonje polic kafshe nga Tepelena Meros
   se ai vend vetem burra muti nxjerr.

 2. Xboom says:

  Keti duhet ç! ropt n’p!dh.

 3. Crusader says:

  Po ben shtet drogaxhiut Edi Rama. Kete shtet duan dhiaret e PS. Mire ju a bejne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *