A ka fiksuar Rama takim me presidentin Trump? Kryeministri nuk pohon por as e mohon…!

Kryeminsitri Edi Rama ishte i ftuar në studion e emisionit “Dritare” në Vizion Plus, ku komentoi situatën politike.

Ai u pyet edhe për zhvillimin e një takimi me presidentin aemrikan Donald Trump Në Bruksel muajin e ardhshëm.

Në lidhje me pyetjen nëse është fiksuar ky takim, rama u përgjigj shkurt “Nuk e di”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-20.jpg","attachment_id":"668811"}]

2 komente në “A ka fiksuar Rama takim me presidentin Trump? Kryeministri nuk pohon por as e mohon…!”

  1. pro says:

    ..shpresoj se po,pasi perfaqeson politiken e nje shteti te zhvilluar,me koncepte dhe jo te nguli kembe si” mushka”…
    ..ja vlen te shpresojme per politikate besueshme .

  2. Pingu says:

    Po edhe po nuk e takoi nuk humbet ndonje gje te madhe, axhenda e bisedes do te ishte tregimi ne harte i Shqiperise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *