Komentuesit i ‘luten’ Ramës: Mos hyr në zgjedhje me LSI, Meta më i rrezikshëm se Luli

Postimi nga Muzeu Marubi, ku tregon ndryshimin e madh që u bë në qeverisjen e tij dhe urimi për ditën Ndërkombëtare të Monumenteve të Kulturës, nga Kryeministri Rama, i bë shkak për komente nga më të ndryshmet prej ndjekësve të tij në Fb.

Komentet:

Mire mengjes edo jo se ti nuke e di po do te thosha eshte me i rrezikshem ilir meta nga luli , lulin e dim se kush eshte po urithi eshte iliri

“Edhe Veliera ne Durres strategji konkrete per trashegimine kulturore eshte?”

Mirmgjes Z. kryeministër sa vënd ësht shqipria do ta kishi rregulluar për 27 muaj e jo 27 vite tranzicion u ftofsh ti dhe para’ardhsit tu….

Shtepia digjet dhe k… Krihet.Thesaret e kombit po zhduken ndersa juve krenoheni me kasollet. Betonizohen vendet arkeoligjike ne mes te dites ndersa ti this ja gjurma!!!!!!.

Edo..keto i dim qe ke punuar e po punon..por mos dil ne zgjedjje ne kualicion me LSI­ n..ai do fitoj nga mbeshtetja e kualicionit e pastaj nje zot e di çfare ben pas 6 muajsh..

Per palmat qe u than ne hyrje tiranes mira lek tonat kush mban pergjegjsi,.,…

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama5.jpg","attachment_id":"668835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-6-1.jpg","attachment_id":"668836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-basha-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-meta-basha.jpg","attachment_id":"668069"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *