VIDEO/ Droni sjell pamjet mahnitëse të Apple Park

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Në sajë të dronëve, ne tani kemi pamjet e një Apple pothuajse të përfunduar. Ky kampus i ri i Apple 175-acre në Silicon Valley, ishte planifikuar fillimisht nga bashkë-themeluesi i fundit i kompanisë, Steve Jobs, raporton TechSot.

Në muajin shkurt u njoftua se kampusi do të i hapur për punonjësit në muajin prill, por ndërsa ne presim ditën e madhe,  ky filmim mahnitës ofron një vështrim të përditësuar në strukturën dhe ndërtimin masiv të godinës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Droni sjell pamjet mahnitëse të Apple Park”

 1. Rrethi says:

  Pse nuk ndërtojne shpella, moçale, xhungla?
  Pse ndërtojne qytetërim, shtet dhe qytet?

 2. deni says:

  Pse? Sepse Shteti ben shtet,qytetari ben qytet dhe shpellari ben hale ne mes te shpelles

 3. Pleshti says:

  Ju egersira deomokrate qe jetoni ne Europen Perendimore dhe Ameriken e Veriut, e keni bere kete gje? Mos u merrni me theashetheme por dilni e dukuni, tregojani veten si kafshe demokrate qe jeni aty ku jeni..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *