VIDEO virale: T’ia hedhësh vdekjes për pak metra

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shpesh, njerëzit nga tragjeditë i ndajnë vetëm pak metra dhe shumë fat.

Këto video sjellin disa nga momentet, kur persona të ndryshëm kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga aksidente të ndryshme, vetëm në sajë të fatit që kanë patur.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *